Pełny czas bez dogrywki

Szczegóły

Data Godzina Liga Sezon Kolejka
17 kwietnia 2021 12:00 IV LIGA - spadkowa – 2020/2021 2020/2021 5

W pierwszym pojedynku, który zainaugurował piątą serię spotkań zmierzyły się drużyny Kotwicy Kórnik i Polonii Leszno. Gospodarze bardzo szybko, bo już w 4. minucie wyszli na prowadzenie po golu zdobytym przez Błażeja Wieśko. Pięć minut później ten sam zawodnik dokładnym podaniem obsłużył Filipa Soroko i Kotwica prowadziła już 2:0. Leszczynianie nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po stracie dwóch bramek, a Filip Soroko podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3:0. Po przerwie Kotwa kontrolowała spotkanie, bowiem w 48. minucie leszczynianie przegrywali już 0:4, po bramce z rzutu karnego Patryka Bordycha. Ostatni gol w tym spotkaniu padł w 80. minucie po szybkim ataku gospodarzy za sprawą Mikołaja Panowicza. Niestety leszczynianie po słabym początku spotkania nie byli w stanie nawiązać walki z gospodarzami. Zespół Łukasza Koniecznego musi wyciągnąć wnioski na kolejne spotkania, aby móc walczyć o utrzymanie w PROEKO IV lidze.

1 - 1

Szczegóły

17 kwietnia 2021 16:00 IV LIGA - spadkowa – 2020/2021 2020/2021 5

Zespół z naszego regionu przystępował do tego starcia w roli faworyta. Gospodarze na kilka minut przed przerwą po skutecznym strzale Filipa Tylczyńskiego objęli prowadzenie. Zespół z Kościana miał jeszcze kilka okazji podbramkowych, jednak skutecznie bronił bramkarz gości. Wydawało się, że Obra Kościan dowiezie prowadzenie już do końca spotkania i zainkasuje komplet punktów. W doliczonym czasie gry zawodnicy gospodarzy dopuścili się faulu metr przed linią pola karnego, czego konsekwencją był rzut wolny dla gości z Koła. Do piłki podszedł Krystian Sobieraj i precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę na wagę jednego punktu. Mecz zakończył się podziałem punktów przy wyniku 1:1.

4 - 3

Szczegóły

Krobianka Krobia w sobotnie popołudnie zmierzyła się z zespołem Victorii Ostrzeszów. Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, ponieważ w 10. minucie Krobianka objęła prowadzenie po golu Mateusza Górkowskiego. Goście szybko wyrównali po golu zdobytym przez Roberta Skrobacza. Kilka minut później ten sam zawodnik ponownie po strzale z główki zdobył gola na 2:1 dla zespołu z Ostrzeszowa. Goście dwie minuty później byli jeszcze w lepszych nastrojach, bowiem Przemysław Dubiel podwyższył prowadzenie na 3:1. Krobianka wyrównała w 27. minucie po pozornie niegroźnej sytuacji i złym wybiciu piłki przez obronę gości. Gospodarze przejęli bezpańską piłkę i dostarczyli ją pod nogi Łukasza Glapiaka, który skutecznie wykończył akcję. Niekorzystny wynik dla gospodarzy 2:3 utrzymywał się aż do 87. minuty tego spotkania. Wówczas Mateusz Górkowski drugi raz wpisał się na listę strzelców i doprowadził do remisu. Krobianka w doliczonym czasie gry napierała i po jednej z akcji w polu karnym Victorii został odgwizdany faul na zawodniku gospodarzy. Do piłki podszedł Miłosz Urbański i pewnym strzałem zapewnił zwycięstwo podopiecznym Dariusza Wiśniewicza.