IV liga – grupa spadkowa
3. kolejka:

1 - 2
Pełny czas bez dogrywki

Krobianka Krobia w sobotę zmierzyła się z drużyną Polonii Kępno. Gospodarze mieli za cel zdobyć trzy punkty i odrobić część strat do pozostałych drużyn, bowiem Krobianka plasuje się na końcu ligowej tabeli. Goście z Kępna lepiej weszli w to spotkanie i w 14. minucie Rafał Burzyński zdobył gola na 1:0. Krobianka odpowiedziała jeszcze przed przerwą trafieniem Joachima Knappa. Trzy minuty po zmianie stron ponownie na prowadzenie wyszli goście. Taki niekorzystny wynik dla zespołu z Krobi utrzymał się do końca tego spotkania.

0 - 6

Obra Kościan w trzeciej kolejce rozegrała mecz z ostatnim zespołem PROEKO IV ligi – GKSem Dopiewo. Podopieczni Krzysztofa Knychały szybko pokazali swoją dominację w tym pojedynku. Do przerwy prowadzili 4:0. W drugiej połowie Obra dorzuciła jeszcze dwa gole i pewnie pokonała w meczu wyjazdowym drużynę z Dopiewa 6:0. Cztery bramki na swoim koncie zapisał Tomasz Marcinkowski a dwa trafienia dorzucił w tym meczu Maciej Przewłocki.

2 - 2

Polonia 1912 Leszno w sobotnie popołudnie podejmowała na własnym boisku Lubuszanin Trzciankę. Początkowo żadna z drużyn nie mogła groźnie zagrozić bramce przeciwnika. Zmieniło się to w 27. minucie po strzale Damiana Nowaka ze skraju pola karnego. Leszczynianie po przerwie w 68. minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0 za sprawą Michała Płocharczyka. Wydawało się, że gospodarze mają już to spotkanie pod kontrolą. Jednak goście w 81. minucie strzelili bramkę kontaktową. W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola na wagę remisu zdobył zawodnik gości Jakub Czapliński. Zawodnicy Polonii Leszno byli bardzo sfrustrowani, bowiem był to już drugi mecz na własnym boisku, gdzie w końcówce wypuszczają zwycięstwo z rąk.