Puchar Polski Futsal: Turnieje eliminacyjne (wyniki)

W niedzielę zostały rozegrane cztery turnieje eliminacyjne Pucharu Polski w futsalu na szczeblu Wielkopolskiego ZPN.

Do następnej fazy eliminacji awansowali zwycięzcy każdego z turniejów. W kolejnym etapie drużyny rozegrają mecze półfinałowe, z których zostaną wyłonieni finaliści. Zagrają oni o zwycięstwo w Pucharze na szczeblu Wielkopolskiego ZPN. Zwycięzca zagra także w Pucharze Polski w futsalu już na szczeblu centralnym.


PNIEWY:

  1. Iskra Runowo – Poznaniacy 1:5
  2. Kilofy Rosko – Jurand Koziegłowy 1:4
  3. Poznaniacy – Kilofy Rosko 3:3
  4. Jurand Koziegłowy – Iskra Runowo 7:3
  5. Kilofy Rosko – Iskra Runowo 3:6
  6. Poznaniacy – Jurand Koziegłowy 0:4

Końcowa kolejność turnieju:

1. Jurand Koziegłowy – 9 pkt (awans)

2. Poznaniacy – 4 pkt

3. Iskra Runowo – 3 pkt

4. Kilofy Rosko – 1 pkt


RAWICZ:

  1. KS Arbiter Kalisz – Stalpot Amatorzy Pleszew 0:4 
  2. Futsal Rawicz – Futsal Gostyń 1 0:1
  3. Futsal Gostyń 1 – Stalpot Amatorzy Pleszew 2:2
  4. KS Arbiter Kalisz – Futsal Rawicz 1:2
  5. Stalpot Amatorzy Pleszew – Futsal Rawicz 5:4
  6. Futsal Gostyń 1 – KS Arbiter Kalisz 15:0

Końcowa kolejność turnieju:

1.Futsal Gostyń 1 – 7 pkt (awans) 

2. Stalpot Amatorzy Pleszew– 7 pkt 

3. Futsal Rawicz – 3 pkt 

4. KS Arbiter Kalisz – 0 pkt


NIETĄŻKOWO:

  1. OSP Sierakowo – KO Optima 1:6
  2. Bieniek&Kowalski Kościan – Futsal Gostyń 2 3:1
  3. OSP Sierakowo – Futsal Gostyń 2 5:3
  4. Bieniek&Kowalski Kościan – KO Optima 0:7
  5. KO Optima – Futsal Gostyń 2 0:1
  6. OSP Sierakowo – Bieniek&Kowalski Kościan 3:8

Końcowa kolejność turnieju:

1. KO Optima – 6 pkt (awans)

2. Bieniek&Kowalski Kościan – 6 pkt

3. OSP Sierakowo – 3 pkt

4. Futsal Gostyń 2 – 3 pkt 


KONIN:

  1. KKF Automobile Torino Konin – Post Luchtkanalen Gniezno 5:3
  2. Jubiler Symix Autogniezno – Wooden Villa / Lucart Energy Września 2:1 
  3. KKF Automobile Torino Konin – Jubiler Symix Autogniezno 4:1 
  4. Post Luchtkanalen Gniezno – Wooden Villa / Lucart Energy Września 0:6 
  5. Post Luchtkanalen Gniezno – Jubiler Symix Autogniezno 0:6
  6. KKF Automobile Torino Konin – Wooden Villa / Lucart Energy Września 2:1

Końcowa kolejność turnieju:

1. KKF Automobile Torino Konin – 9 pkt (awans)

2. Jubiler Symix Autogniezno – 6 pkt

3. Wooden Villa / Lucart Energy Września – 3 pkt

4. Post Luchtkanalen Gniezno – 0 pkt