Puchar Polski Kobiet: Awans Juna-Trans Women Stare Oborzyska!

Świetne informacje napłynęły wczorajszego popołudnia ze Starych Oborzysk. W spotkaniu w ramach 1/32 Pucharu Polski Juna Trans Women Stare Oborzyska zmierzyły się z Bielawianką Bielawa.

Zawodniczki reprezentujące nasz region na tym szczeblu rozgrywek okazały się lepsze i zwyciężyły w tym spotkaniu 3:1.

Podopieczne Marcina Adamczaka otwarły spotkanie w 16. minucie za sprawą zdobytej bramki przez Wiktorię Szymankiewicz. Kilka minut później do wyrównania doprowadziła zawodniczka Bielawianki – Zuzanna Kruk. Remisowy rezultat utrzymał się już do przerwy.

W drugiej połowie przewaga zawodniczek ze Starych Oborzysk zaczęła rosnąć. Juna objęła ponownie prowadzenie w 60. minucie po golu Dominiki Krzyżańskiej. Trzy minuty później precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisała się Laura Czudzińska ustalając wynik na 3:1, tym samym pieczętując awans dla zespołu Juna Trans Women Stare Oborzyska do kolejnej fazy Pucharu Polski.