Puchar Polski: wyniki 1/8 finałów

Poznaliśmy już prawie wszystkie rozstrzygnięcia 1/8 finałów Pucharu Polski strefy leszczyńskiej.

Awans do następnej rundy, czyli ćwierćfinałów wywalczyły następujące drużyny: Korona Piaski, Rydzyniak Rydzyna, Promień Krzywiń, Grom Wolsztyn, Orkan Chorzemin, Kania Gostyń, Pogoń Śmigiel i Awdaniec Pakosław

Najwięcej bramek padło w spotkaniu  Grom Czeluścin – Grom Wolsztyn, bo aż 7 goli. 

 

Dzień Gospodarze Wynik Goście  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Kania Gostyń
Rawia Rawicz
  • Damian Krzyżostaniak 25′
  • Filip Szkudlarek 38′
  • Jędrzej Wosiak 79′
  • Błażej Danielczak 82′
 
Godz. 17:15
Kania Gostyń
4 : 0
Rawia Rawicz  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Dąbroczanka Pępowo
Promień Krzywiń

 

  • Andrzej Nowak 7′, 64′
Godz. 17:15
Dąbroczanka Pępowo
0 : 2
Promień Krzywiń  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
PKS Racot
Korona Piaski
  • Piotr Szczerbal 23′
  • Łukasz Górny 78′
  • Hubert Sznabel 90’+3
  • Dawid Cubal 17′
  • Jakub Nowak 45′, 48′
  • Jakub Rerak 90′
Godz. 17:15
PKS Racot
3 : 4
Korona Piaski  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Lew Pogorzela
Pogoń Śmigiel
  • Maciej Krystkowiak 4′
  • Krzysztof Ratyński 10′
  •  
  • —-Rzuty Karne—-
  • Dariusz Brylewski
  • Tomasz Hajduk
  • Krzysztof Ratyński
  • Jakub Mierzwicki
  • Wiktor Łęgowski
  • Kamil Tomowiak 21′
  • Paweł Stachowiak 70′
  •  
  • —-Rzuty Karne—-
  • Damian Wieczorek
  • Kamil Tomowiak
  • Paweł Stachowiak
  • Mateusz Boroń
  • Adam Bednarek
  • Krzysztof Kaminiarz
Godz. 17:15
Lew Pogorzela
2 : 2
k. ( 5 : 6 )
Pogoń Śmigiel  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Rydzyniak Rydzyna
Piast Poniec
  • Marcin Skrzypczak 62′
  • Marcin Grad 74′
  • Marcin Kajoch 82′
 
Godz. 17:15
Rydzyniak Rydzyna
3 : 0
Piast Poniec  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Helios Bucz
Orkan Chorzemin

 

  • Łukasz Masiorek 19′
Godz. 17:15
Helios Bucz
0 : 1
Orkan Chorzemin  
Środa 09.09.2020
Szczegóły
Grom Czeluścin
Grom Wolsztyn
  • Jakub Poślednik 22′ – samobójczy
  • Jędrzej Bauta 18′
  • Daniel Hamrol 40′
  • Jakub Gumny 63′
  •  Maciej Kublik 64′
  • Patryk Kryś 76′
  • Krystian Jung 81′
Godz. 17:15
Grom Czeluścin
0 : 7
Grom Wolsztyn  
Środa 16.09.2020
Godz. 17:15
Awdaniec Pakosław
6:1
Piast Nowy Belęcin  

 

Ostatni mecz 1/8 finału odbędzie się za tydzień w środę tj. 16 września o godz. 17.15 – Awdaniec Pakosław – Piast Nowy Belęcin. Spotkania ćwierćfinałowe odbędą się 23 września. 

 

Pary ćwierćfinałowe, 23 września:

Korona Piaski – Pogoń Śmigiel

Rydzyniak Rydzyna – Promień Krzywiń

Grom Wolsztyn – Awdaniec Pakosław / Piast Nowy Belęcin

Orkan Chorzemin – Kania Gostyń