Zestaw par ligowych i pucharowych na ten weekend

Puchar Polski II runda – sobota i niedziala

  1. GROM Czeluścin – PROMIEŃ II Krzywiń 09-08-2020, godz. 14:00 (2:0)
  2. ORLA Jutrosin – DĄBROCZANKA Pępowo 08-08-2020, godz. 17:00 (2:5)
  3. LUKS Stare Bojanowo – HELIOS Bucz 08-08-2020, godz. 17:00 (3:3), rzuty karne (0:1)
  4. RYWAL-EWMAR Kurza Góra – HELIOS Czempiń 09-08-2020, godz. 14:00 (0:4)

Puchar Polski II runda – środa

  1. KS Apol Term-Pir Spławie – JUNA-TRANS Stare Oborzyska 12-08-2020, godz. 17:30 (1:8)
  2. DĄB Kębłowo – GWIAZDA Siedlec 12-08-2020, godz. 17:30 (1:1), rzuty karne (3:3)
  3. SOKÓŁ Wroniawy – SOKÓŁ Kaszczor 12-08-2020, godz. 17:30 (2:3)
  4. AWDANIEC Pakosław – SARNOWIANKA Sarnowa 12-08-2020, godz. 18:30 (2:0)
  5. ZJEDNOCZENI Pudliszki – MTS PAWŁOWICE 12-08-2020, godz. 17:30 (4:0)
  6. SOKÓŁ Włoszakowice – RYDZYNIAK Rydzyna 12-08-2020, godz. 17:30 (0:8)
  7. ISKRA Długie Stare – PIAST NOWY BELĘCIN 12-08-2020, godz. 17:30 (1:1), rzuty karne (4:5)

IV liga

  1. Polonia Kępno – Polonia Leszno 08-08-2020, godz. 11:00 (0:1)
  2. Krobianka Krobia – Victoria Września 08-08-2020, godz. 17:00 (2:3)
  3. Kotwica Kórnik – Obra Kościan 08-08-2020, godz. 16:00 (2:3)

V liga gr. 2

  1. Patria Buk – PKS Racot 08-08-2020, godz. 11:00 (2:2)
  2. Pogoń Śmigiel – Płomień Przyprostynia 08-08-2020, godz. 16:00 (1:0)
  3. Orkan Chorzemin – Lipno Stęszew 08-08-2020, godz. 17:00 (0:1)
  4. Kania Gostyń – Promień Krzywiń 08-08-2020, godz. 14:30 (1:1)
  5. Korona Piaski – Przemysław Poznań 08-08-2020, godz. 17:00 (3:2)
  6. Grom Wolsztyn – Rawia Rawicz 08-08-2020, godz. 17:00 (2:3)
  7. Piast Poniec – Wiara Lecha 08-08-2020, godz. 17:00 (0:2)

V liga gr. 3

  1. Lew Pogorzela – Piast Kobylin 08-08-2020, godz. 14:00 (2:3)

Liga okręgowa gr. 4

  1. SSG Kamieniec – Brenewia Wijewo 08-08-2020, godz. 16:00 (4:1)
  2. Spójnia Strykowo – Dąb Kębłowo 08-08-2020, godz. 18:00 (2:2)
  3. Sokół Kaszczor – Grom Czacz 08-08-2020, godz. 17:00 (6:2)
  4. Huragan Michorzewo – Gwiazda Siedlec 09-08-2020, godz. 14:00 (4:1)
  5. Orzeł Granowo- LZS Stare Oborzyska 09-08-2020, godz. 15:00 (0:0)

Liga okręgowa gr. 5

  1. Sparta Miejska Górka – Kłos Zaniemyśl 08-08-2020, godz. 17:00 (3:4)
  2. Sokół Chwałkowo – Zjednoczeni Pudliszki 08-08-2020, godz. 16:00 (8:2)
  3. Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) – Korona Wilkowice 09-08-2020, godz. 15:00 (0:2)
  4. Rydzyniak Rydzyna – LZS Cielcza 08-08-2020, godz. 17:00 (1:3)
  5. Pogoń Książ Wielkopolski – MTS Pawłowice 08-08-2020, godz. 17:00 (4:4)
  6. Piast Nowy Belęcin – Pelikan Dębno Polskie 09-08-2020, godz. 14:00 (1:4)
  7. GKS Jaraczewo – Wisła Borek Wielkopolski 09-08-2020, godz. 14:00 (1:1)