Turniej Piłki Nożnej Dzieci z okazji 100-lecia powrotu Leszna do macierzy.

W sierpniu zostaną rozegrane turnieje z okazji 100-lecia powrotu Leszna do macierzy.

To wydarzenie jest organizowane przez Polonię 1912 Leszno w ramach małego grantu przyznanego przez Komisję Grantową Wielkopolskiego ZPN w konkursie grantowym obejmującym III kwartał 2020 roku. Turnieje od rocznika 2008-2013, rozgrywane będą na dwóch pełnowymiarowy naturalnych boiskach. Rozgrywki będą odbywały się na trzech boiskach równocześnie w każdej kategorii wiekowej.

02.08 godz. 9.00-13.00 – rocznik 2008

  1. KP Polonia 1912 Leszno I
  2. KP Polonia 1912 Leszno II
  3. GKS Grębanin
  4. Piast Żmigród
  5. Korona Wschowa 2008

09.08 godz. 9.00-13.00 – rocznik 2009

  1. KP Polonia 1912 Leszno I
  2. KP Polonia 1912 Leszno II
  3. APR Kalisz
  4. APR Poznań II
  5. APR Gostyń
  6. AKF Poznań
  7. APR Kępno
  8. KSS Kotwica
  9. Polonia Środa Wlkp.
  10. FA Ostrów Wlkp.
  11. Korona Wschowa
  12. KP Obra 1912 Kościan

30.08 godz. 9.00-13.00 – rocznik 2010

  1. APR Leszno
  2. APR Konin
  3. APR Kępno
  4. FA Leszno
  5. Dąbroczanka Pępowo
  6. Górnik Polkowice
  7. AP Gool Wołów
  8. APN Chrobry Głogów I
  9. APN Chrobry Głogów II
  10. Promień Krzywiń
  11. Korona Wschowa
  12. Piast Żmigród
  13. KKS Kalisz
  14. APR Gostyń/Kościan

23.08 godz. 9.00-13.00 – rocznik 2011

  1. APR Leszno
  2. Astra Krotoszyn
  3. FA Leszno
  4. APR Konin
  5. Dąbroczanka Pępowo
  6. AP Gool Wołów
  7. MUKS Szok Bojanowo
  8. APR Kępno
  9. Szkoła Futbolu Luboń
  10. APR Rawicz
  11. Piast Żmigród
  12. STROKE Księże Małe
  13. AP Wilki Dąbrówka
  14. Korona Wschowa
  15. Suchary Suchy Las

16.08 godz. 14.00-18.00 – rocznik 2012

  1. APR Leszno
  2. FA Leszno
  3. Warta Poznań
  4. APR Kępno
  5. APR Poznań I
  6. APR Poznań II
  7. KSS Kotwica Kórnik
  8. APR Repr. Regionu Pilskiego
  9. STROKE Księże Małe
  10. Polonia Środa Wlkp.
  11. KA 4 resPect Krobia
  12. AP WILKI Dąbrówka

16.08 godz. 9.00-13.00 – rocznik 2013

  1. APR Leszno
  2. Kania Gostyń
  3. FA Leszno
  4. FA Leszno II
  5. APR Leszno II
  6. APR Gostyń
  7. AS Czempiń
  8. APR Kępno
  9. Korona Wschowa
  10. APR Poznań

Możliwe zapisy: 

2013 – 2 wolne miejsca

2012 – 2 wolne miejsca

2011 – lista rezerwowa

2010 – brak miejsc

2009 – 1 wolne miejsce

2008 – brak miejsca

 

Źródło zdjęcia: Polonia Leszno