Futsal Leszno: Jakub Pindara kolejnym bramkarzem

Futsal Leszno zaprezentował kolejnego bramkarza na nadchodzący sezon – jest nim 18 – letni Jakub Pindara.

Młody goalkeeper jest wychowankiem Korony Wilkowice. W leszczyńskim zespole trenuje już od kilku miesięcy, robiąc z treningu na trening widoczne postępy. Przed Jakubem jest jeszcze dużo nauki, ale na pewno cieszy fakt, że Futsal Leszno chce inwestować w młodzież.

Jakub Pindara, bramkarz GI Malepszy Futsal Leszno:

Dołączenie do Futsal Leszno jest dla mnie to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Mogę dzięki temu inaczej spojrzeć na piłkę co niewątpliwie rozwija. Nie mogę zapomnieć o tym jak zostałem ciepło przyjęty przez kolegów z drużyny i o panującej atmosferze w naszej drużynie. Dla mnie różnice pomiędzy występami na trawie a grą na hali są duże. Przykładem jest tutaj szybkie tempo gry, ilość oddawanych strzałów a także różnice w wymiarze boisk – co zdecydowanie wpływa na przebieg gry. Moim celem na ten sezon jest na pewno debiut w pierwszej drużynie, a marzeniem w przyszłości stanie się ważna postacią w Futsal Leszno. Całej naszej drużynie życzę sezonu bez kontuzji i odnoszenia samych zwycięstw. 

Źródło zdjęcia: Futsal Leszno