Piłkarska Liga Klubów: Rydzyniak i Grom górą

W środowy wieczór zostały rozegrane dwa spotkania w ramach Piłkarskiej Ligi Klubów. Mecz o V miejsce – PKS Racot II/ Tur Turew – 4P4S Rydzyniak Rydzyna oraz mecz o VII miejsce MTS Pawłowice – Grom Czacz. Ewidentnie był to lepszy dzień dla gości. W pierwszym spotkaniu w Racocie, to goście z Rydzyny od początku kontrolowali grę. Gol na 1:0 padł już około 10. minuty, którego autorem był grający trener Łukasz Sobecki. Po kilku minutach, po indywidualnej akcji podwyższył na 2:0 Dziurdziewski. Wynik ustalił pod koniec spotkania Kajoch, strzelając gola z kontrataku. W drugim meczu również goście zakończyli spotkanie w dobrych nastrojach. Grom po pierwszej połowie prowadził już 2:0. Widząc w innych meczach zawziętość i walkę MTSu, należało spodziewać się, że będą  dążyli do wyrównania wyniku. Jednak Grom nie dał im na to szans, bowiem trafił kolejne dwie bramki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 4:0.

MECZ O V MIEJSCE

środa 22.07.2020 godz. 19.00, PKS Racot II/ Tur Turew – 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:3

Bramki: Łukasz Sobecki, Tobiasz Dziurdziewski, Marcin Kajoch – 4P4S Rydzyniak Rydzyna

MVP: Łukasz Sobecki i Alan Kosiński (4P4S Rydzyniak Rydzyna), Piotr Turkowiak (PKS Racot II/ Tur Turew)

PKS Racot II/ Tur Turew: Kacper Grześkowiak, Dawid Dudziak, Wiktor Szymanowski, Jakub Wójcik, Mikołaj Wójcik, Jacek Żyniewicz, Oliwier Górny, Łukasz Górny, Kacper Szpilewski, Mikołaj Wrzeszcz, Piotr Turkowiak

Rezerwowi: Mateusz Borysiak, Szymon Borysiak, Szymon Pocztarek, Norbert Sobkowiak, Dominik Sikora, Piotr Dymarski, Łukasz Rozmiarek, Adam Kryś, Adam Kasprzak

Trener: Łukasz Ciszewski

4P4S Rydzyniak Rydzyna: Marcin Rudziewicz, Mateusz Szczefanowicz, Jakub Kaźmierczak, Alan Kosiński, Łukasz Sobecki, Marcin Piotrowiak, Mikołaj Szwarczyński, Marcin Kajoch, Tomasz Kaźmierczak, Dagomir Zimmer, Tobiasz Dziurdziewski

Rezerwowi: Bartosz Hodura, Marcin Skrzypczak

Trener: Łukasz Sobecki