Sebastian Wojciechowski trenerem KS Futsal Rawicz

Opublikowano

Sebastian Wojciechowski zawodnik GI Malepszy Futsal Leszno został nowym szkoleniowcem II ligowego KS Futsal Rawicz. 

Tydzień temu na naszym portalu informowaliśmy, że reprezentant Polski Sebastian Wojciechowski pozostanie na kolejny sezon w leszczyńskim zespole Futsal Leszno. Okazało się, że to nie jedyna rola jaką będzie pełnił w tym okresie popularny Rambo. Sebastian Wojciechowski w sezonie 2020/2021 będzie łączył grę dla Futsal Leszno z jednoczesną rolą trenera II ligowego KS Futsal Rawicz. 

Daniel Moeglich, prezes KS Futsal Rawicz: 

Poszukiwania trenera z futsalowym doświadczeniem rozpoczęły się praktycznie zaraz po zakończeniu rozgrywek. Mieliśmy kilka przygotowanych wariantów. Wybór padł na Sebastiana Wojciechowskiego. Spotkaliśmy się kilka razy i przedstawiliśmy naszą wizje rozwoju drużyny i klubu. Myślę, że nasz projekt znalazł uznanie w oczach reprezentanta Polski i zgodził się na prowadzenie naszego zespołu. Jest to dla naszego klubu olbrzymie wyróżnienie i jesteśmy przekonani, że wszyscy możemy na tym rozwiązaniu skorzystać. Jeśli uczyć się futsalu to właśnie od takich postaci jak Sebastian Wojciechowski. Dla rozwoju naszej drużyny, ale także dla samego Rawicza jest to świetna wiadomość. 

W sztabie pozostaje Adrian Kociemba. Jesteśmy w stałym kontakcie z KS Futsal Leszno i będziemy tak planować terminy spotkań żeby móc maksymalnie wykorzystać potencjał i doświadczenie Sebastiana. W nadchodzącym sezonie pragniemy zdobyć jak największa ilość punktów i dać naszym kibicom dużo pozytywnych emocji i momentów radości. Głęboko wierzę w rozwój drużyny i nabranie przez nią futsalowego charakteru. Jestem przekonany, że nabierzemy większej jakości w grze i skuteczności. Chcemy się rozwijać i ciężko pracujemy na końcowy sukces.