Piłkarska Liga Klubów – Grupa A (wynik)

Niedzielnego popołudnia odbył się mecz przedsezonowego turnieju Piłkarskiej Ligi Klubów. W ramach spotkania grupy A, Grom Czacz podjął na swoim boisku drużynę KS Apol-termPIR Spławie. Pierwsza połowa kibicom zgromadzonym na trybunach przyniosła już sporo emocji. W pierwszej części spotkania padły trzy gole i gospodarze prowadzili 2:1. Po zmianie stron długo utrzymywał się taki właśnie rezultat i swoje okazje miała drużyna KS Apol-termPIR Spławie. Goście w 73. minucie stracili bramkę samobójczą na 3:1. Wykorzystał ten słabszy moment Grom Czacz i poszedł za ciosem. Dokładnie mówiąc, do głosu doszedł rezerwowy zawodnik Gromu – Przemysław Adamczak, który w sześć minut strzelił trzy bramki kompletując hat tricka i pieczętując wysokie zwycięstwo Gromu Czacz 6:1.

niedziela 5.07.2020 godz. 13.00, Grom Czacz – KS Apol-termPIR Spławie 6:1seria rzutów karnych 3:4

Bramki: 6’ Marcin Mencel (Grom Czacz), 34’ Arkadiusz Łabiński (KS Apol-termPIR Spławie), 39’ Adam Włodarczak (Grom Czacz), 73’ Kamil Frąckowiak – bramka samobójcza (KS Apol-termPIR Spławie), 83’ Przemysław Adamczak (Grom Czacz), 88’ Przemysław Adamczak (Grom Czacz), 89’ Przemysław Adamczak (Grom Czacz)

MVP: Nikodem Świtała (Grom Czacz), Przemysław Adamczak (Grom Czacz), Tomasz Zając (KS Apol-termPIR Spławie)

Grom Czacz: Jarosław Matuszewski, Mateusz Zapłata, Adrian Piotrowiak, Marcin Mencel, Przemysław Bossy, Adam Jakubowski, Miłosz Strzelczyk, Adam Włodarczak, Artur Łupicki, Eryk Poniży, Nikodem Świtała

Rezerwowi: Przemysław Adamczak, Dominik Kaczor, Błażej Walachowski, Jakub Chrzanowski, Patryk Domagała, Tomasz Walkowiak, Łukasz Czaja, Norbert Kostrzewski

Trener: Damian Walkowiak

KS Apol-termPIR Spławie: Kacper Skrzypczak, Tomasz Zając, Mateusz Mania, Paweł Biały, Eryk Frąckowiak, Konrad Popiela, Arkadiusz Łabiński, Kamil Koden, Kamil Frąckowiak, Rafał Mańkowski, Kamil Urbaniak

Rezerwowi: Mikołaj Gbiorczyk, Adam Ogrodowczyk, Karol Domagała, Marcin Kokociński, Jakub Pieśniak, Maksymilian Górczak, Valeri Krainov

Trener: Łukasz Ogrodowczyk

Źródło zdjęcia: groundhopping wlkp.