Piłkarska Liga Klubów – Po pierwszych spotkaniach

Pierwsze spotkania Piłkarskiej Ligi Klubów już za nami. Na boiskach naszego regionu zostały rozegrane trzy mecze – w Rydzynie, Poniecu i Śmiglu. Wszystkie spotkania dostarczyły sporo emocji kibicom, którzy mogli na żywo zobaczyć w jakiej formie są drużyny, którym sympatyzują. Dzisiejszego wieczoru odbędą się kolejne dwa spotkania w Racocie oraz w Krzywiniu. Warto wspomnień ciekawostkę związane z tym przedsezonowym turniejem – po każdym meczu bez względu na wynik odbywa się konkurs rzutów karnych.

Wyniki spotkań:

Grupa C 

niedziela 28.06.2020 godz. 11.00,  4P4S Rydzyniak Rydzyna – Tęcz-Osa Osieczna 2:2 (1:2), seria rzutów karnych 3:5 

Bramki: 17′ Szymon Kajoch (Rydzyniak Rydzyna), 28′ Jakub Prałat (Tęcza Osieczna), 34′ – rzut karny Jakub Prałat ( Tęcza Osieczna ), 51′ Mikołaj Kaźmierczak (Rydzyniak Rydzyna)

4P4S Rydzyniak Rydzyna: Bartosz Hodura – (B), Alan Kosiński, Jakub Kaźmierczak, Wojciech Kamiński, Łukasz Sobecki, Mikołaj Kaźmierczak (C), Tomasz Kaźmierczak, Szymon Kajoch, Jakub Giera, Michał Wolański, Dagomir Zimmer

Rezerwowi: Mateusz Szczefanowicz, Marcin Piotrowiak, Mateusz Rzeźniczak, Mikołaj Szwarczyński, Marcin Skrzypczak, Tobiasz Dziurdziewski

Trener: Łukasz Sobecki

Tęcz-Osa Osieczna: Hubert Masztalerz – Michał Homski, Mateusz Maćkowiak, Tobiasz Bartlewicz, Adam Majchrzak, Piotr Cieślarczyk, Karol Mróz, Jakub Grochowy, Jakub Prałat (C), Filip Piotrowski, Jacek Szczerbal.

Rezerwowi: Karol Szymański, Patryk Lutowicz, Mikołaj Tadeusz

Trener: Dawid Kaczmarek

Zawodnik meczu: Marcin Piotrowiak (Rydzyna), Adam Majchrzak (Tęcza Osieczna), Jakub Prałat (Tęcza Osieczna)

Źródło zdjęcia: rydzyna24.pl

Grupa D

wtorek 30.06.2020 godz. 19.00, PKS Piast Poniec – Korona Wilkowice 3:3 (2:0), seria rzutów karnych 8:7 

Bramki: 3′ Łukasz Janowicz (Piast Poniec), 12′ Marcin Dawidziak (Piast Poniec), 49′ Jędrzej Wydmuch (Piast Poniec), 60′ Patryk Kowalski (Korona Wilkowice), 72′ Dominik Cyka (Korona Wilkowice), 89′ Adrian Cyka (Korona Wilkowice)

PKS Piast Poniec: Szymon Nowak (B), Szymon Ramota, Mariusz Klimasz, Miłosz Lokś, Michał Bożek, Jędrzej Wydmuch, Tomasz Dorociak, Krzysztof Matecki, Łukasz, Janowicz, Emilian Prałat, Marcin Dawidziak
Rezerwowi: Jakub Piaszczyński, Szymon Piaszczyński, Daniel Rodewald, Wojciech Alejski, Eryk Offert, Filip Walczak, Miłosz Boniec
Trener: Andrzej Lokś

Korona Wilkowice: Jakub Pindra (B), Mateusz Picz, Marcin Hubert, Tomasz Świątek, Mateusz Kościelak, Adam Klecha, Mikołaj Karolczak, Daniel Knecht, Mikołaj Karolczak, Adrian Cyka(C), Patryk Kowalski
Rezerwowi: Dominik Cyka, Patryk Mroczek, Jakub Mrozek, Dawid Majewski, Dawid Nagel, Eryk Klupś, Mikołaj Nowakowski, Dawid Szulc
Trener: Grzegorz Posikata

Źródło zdjęcia: Groundhopping Wlkp.

Grupa A 

 wtorek 30.06.2020 godz. 20.00, K.S Pogoń Śmigiel – UKS Grom Czacz 5:0, seria rzutów karnych 4:2

Bramki: Dla K.S Pogoń Śmigiel – Damian Wieczorek, Michał Marciniak, Jan Kaczmarek, Paweł Bajsert, Mateusz Boroń

K.S Pogoń Śmigiel: Wojciech Boroń (B), Adam Bednarek, Arkadiusz Dominiak, Jan Kaczmarek, Bartosz Białek, Damian Wieczorek, Kamil Tomowiak, Marek Gierczak, Michał Marciniak, Mateusz Krazuze, Jan Stanek,
Rezerwowi:
Remigiusz Styziński, Krzysztof Kaminiarz, Paweł Bieniek, Paweł Bajsert, Mateusz Boroń
Trener: Piotr Łuczak

UKS Grom Czacz:Maciej Witomski (B), Marcin Czajka, Marcin Mencel, Mateusz Zapłata, Tomasz Walkowiak, Eryk Poniży, Adrian Piotrowiak, Patryk Domagała, Dominik Kaczor, Adam Włodarczak, Przemysław Adamczak
Rezerwowi: Norbert Kostrzewski, Błażej Walchowski, Miłosz Strzelczyk, Adam Jakubowski, Nikodem Świtała, Przemysław Bossy, Marcin Dudzik, Artur Łopicki
Trener: Damian Wieczorek

Źródło zdjęcia: Piłkarska Liga Klubów

 

Nadchodzące spotkania: 

Grupa B 

 środa 1.07.2020 godz. 19.00, PKS II Racot/Tur Turew – LZS Juna-Trans Stare Oborzyska

Grupa C 

środa 1.07.2020 godz. 19.00, Promień Krzywiń – 4P4S Rydzyniak Rydzyna

Grupa B

sobota 4.07.2020 godz. 17.00, LZS Juna-Trans Stare Oborzyska – Helios Czempiń

Grupa D 

sobota 4.07.2020 godz. 17.00, Korona Wilkowice – MTS Pawłowice