Piłkarska Liga Klubów – Grupa A

Piłkarska Liga Klubów została zainaugurowana w minioną niedzielę w Rydzynie. Pora na prezentację kadr drużyn, które będą przez najbliższe tygodnie występować w tym przedsezonowym turnieju. W pierwszej kolejności grupa A – K.S Pogoń Śmigiel, UKS Grom Czacz, KS APOL-termPIR Spławie. 

TERMINARZ – GRUPA A 

30.06.2020 – wtorek 20.00, K.S Pogoń Śmigiel – UKS Grom Czacz
5.07.2020 – niedziela 13.00, UKS Grom Czacz – KS APOL-termPIR Spławie
8.07.2020 – środa 19.00, KS APOL-termPIR Spławie – K.S Pogoń Śmigiel

KADRY

K.S Pogoń Śmigiel

U góry, od lewej stoją: Piotr Łuczak (trener), Miłosz Grzelak, Mateusz Boroń, Kamil Tomowiak, Michał Mania, Jakub Stanek, Bartosz Biały, Damian Wieczorek, Michał Kozica, Michał Marciniak, Paweł Bieniek, Edmund Bentke (kierownik drużyny).

Od lewej siedzą: Jan Kaczmarek, Filip Rozwalka, Mateusz Kozak, Wojciech Boroń, Remigiusz Styziński, Krzysztof Kaminiarz, Marek Gierczak, Adam Bednarek.

Nieobecni: Arkadiusz Dominiak, Damian Urbaniak, Dominik Kubiak, Jakub Sobkowiak, Mateusz Krauze, Mateusz Walenczewski, Paweł Bajsert, Roland Popiela.

UKS Grom Czacz

Do góry od lewej: Miłosz Strzelczyk, Przemysław Bossy, Patryk Domagała, Adrian Piotrowiak, Eryk Poniży, Marcin Dudzik, Artur Łupicki, Mateusz Zapłata, Mateusz Gliniak, Nikodem Świtała.

Na dole od lewej: Hubert Nowak, Bartłomiej Grzesiak, Rafał Piotrowiak (kierownik), Jacek Wojtkowiak, Jarosław Matuszewski, Damian Walkowiak (trener), Maciej Witomski, Marcin Czajka, Adam Jakubowski, Marcin Mencel, Robert Ratajszczak.

Nieobecni: Przemysław Adamczak, Dominik Kaczor, Tomasz Walkowiak, Błażej Walachowski, Adam Włodarczak, Łukasz Czaja, Norbert Kostrzewski, Jakub Chrzanowski.

KS APOL-termPIR Spławie

Od lewej stoją: Łukasz Ogrodowczyk (trener), Kamil Urbaniak, Karol Domagała, Kamil Frąckowiak, Konrad Popiela, Radek Łabiński, Kamil Koden, Arek Łabiński, Piotr Rosadziński, Kajetan Kajewski,

Od lewej stoją: Eryk Frąckowiak, Rafał Mańkowski, Tomasz Zając, Miłosz Kostrzewa, Mikołaj Gbiorczyk, Kacper Nadolny, Paweł Biały, Jakub Pieśniak, Valerii Krainov, Adam Ogrodowczyk

Nieobecni: Maksymilian Gorczak, Kacper Skrzypczak, Marcin Kokocinski, Sławek Labiński, Kuba Frąckowiak, Krzysztof Gawryszak, Emil Zimniewicz, Łukasz Piotrowski

Źródło zdjęć: Piłkarska Liga Klubów