Dobry początek biało-czerwonych

Reprezentacja Polski pokonała Grecję 5:2 w pierwszym meczu rozgrywanego na Malcie turnieju preeliminacyjnego do Mistrzostw Europy w futsalu.

Pierwszą bramkę w 4. minucie po indywidualnej akcji zdobył Charalampos Stavrakopoulos, ale później na parkiecie rządzili już Polacy. Już do przerwy prowadzili 3:1, po dwóch bramkach Michała Kubika i jednej Michała Marka. Po wznowieniu gry po przerwie wynik szybko podwyższyli Tomasz Lutecki i ponownie Kubik, kompletując jednocześnie hat-tricka. Później wynik zniwelował jeszcze Dimitros Karavidas. W drugiej części spotkania na parkiecie zaprezentował się również Sebastian Wojciechowski z GI Malepszy Futsal Leszno.

Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie zespół Szwecji. Zespół ze Skandynawii w pierwszym swoim meczu pokonał gospodarzy turnieju – Matlę 6:4. Spotkanie ze Szwecją odbędzie się jutro – w czwartek o godzinie 17.00.

Źródło: rp.pl