Po raz dziesiąty zagrają (nie tylko) dla Huberta

X edycja turnieju charytatywnego „Gramy (nie tylko) dla Huberta” będzie miała miejsce na sali gimnastycznej w Pakosławiu w niedzielę 26.01 o godzinie 10:00. Zmaganiom piłkarskim towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy dla niepełnosprawnych dzieci z powiatu rawickiego.

Rywalizacja odbywać się będzie zgodnie z zasadami piłki halowej, a urozmaicona zostanie występami zespołu tanecznego „Paka”, „To i Owo Szkaradowo”, UKS Ju-jitsu i Judo Miejska Górka oraz Mażoretek Osieczna. W trakcie wydarzenia odbędą się również licytacje na rzecz niepełnosprawnych dzieci. W tym roku beneficjentami przedsięwzięcia będą: Hubert Barteczka, Franciszek Kaliciński, Zuzanna Kusztelak, Emil Kaczmarek i Stowarzyszenie „Wsparcie dla każdego”.W zeszłym roku zbiórka przyniosła około 20 tysięcy złotych. Wstęp na turniej będzie bezpłatny.

Licytacje już odbywają się na facebookowej grupie, dostępnej TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do udziału!

24-01-20 ELIMINACJE -PIĄTEK

mecze grupowe A, B, C (piątek – mecz 12 min)
Nr meczu godz. Grupa Zespoły 
1 18.00 1 A 2 PĘDZĄCE KOMBINER. NANO-TEAM :
2 18.14 3 A 4 ARWIK JUTROSIN ORLA KORZEŃSKO :
3 18.28 1 B 2 DESPERADOS WCZORAJSI GOSTK. :
4 18.42 3 B 4 JOLPEX CHWAŁKOWO SPARTA-AWD. TEAM :
5 18.56 1 C 2 LZS CHOJNO LZS SOWY :
6 19.10 3 C 4 RYMET KK TEAM :
7 19.24 1 A 3 PĘDZĄCE KOMBINER. ARWIK JUTROSIN :
8 19.38 2 A 4 NANO-TEAM ORLA KORZEŃSKO :
9 19.52 1 B 3 DESPERADOS JOLPEX CHWAŁKOWO :
10 20.06 2 B 4 WCZORAJSI GOSTK. SPARTA-AWD. TEAM :
11 20.20 1 C 3 LZS CHOJNO RYMET :
12 20.34 2 C 4 LZS SOWY KK TEAM :
13 20.48 1 A 4 PĘDZĄCE KOMBINER. ORLA KORZEŃSKO :
14 21.02 2 A 3 NANO-TEAM ARWIK JUTROSIN :
15 21.16 1 B 4 DESPERADOS SPARTA-AWD. TEAM :
16 21.30 2 B 3 WCZORAJSI GOSTK. JOLPEX CHWAŁKOWO :
17 21.44 1 C 4 LZS CHOJNO KK TEAM :
18 21.58 2 C 3 LZS SOWY RYMET :
UWAGA (info dla drużyn z miejsc 3 o ewentualnej godzinie meczu w 1/8)

25.01.20 ELIMINACJE – SOBOTA

mecze grupowe D, E, F (sobota – mecz 12 min)
Nr meczu godz. Grupa Zespoły 
19 17.00 1 D 2 RÓŻOWE LANDRYNY KPP RAWICZ :
20 17.14 3 D 4 USŁUGI DŹW. MOSIEK MARBUD :
21 17.28 1 E 2 MINIONKI Z ORLIKA LZS PAKOSŁAW :
22 17.42 3 E 4 CZERWONE DIABŁY REB BOX TEAM R-CZ :
23 17.56 1 F 2 OSP JUTROSIN LZS SŁUPIA KAP. :
24 18.10 3 F 4 SŁAW-PIEK JAROCIN RAWAG :
25 18.24 1 D 3 RÓŻOWE LANDRYNY USŁUGI DŹW. MOSIEK :
26 18.38 2 D 4 KPP RAWICZ MARBUD :
27 18.52 1 E 3 MINIONKI Z ORLIKA CZERWONE DIABŁY :
28 19.06 2 E 4 LZS PAKOSŁAW REB BOX TEAM R-CZ :
29 19.20 1 F 3 OSP JUTROSIN SŁAW-PIEK JAROCIN :
30 19.34 2 F 4 LZS SŁUPIA KAP. RAWAG :
31 19.48 1 D 4 RÓŻOWE LANDRYNY MARBUD :
32 20.02 2 D 3 KPP RAWICZ USŁUGI DŹW. MOSIEK :
33 20.16 1 E 4 MINIONKI Z ORLIKA REB BOX TEAM R-CZ :
34 20.30 2 E 3 LZS PAKOSŁAW CZERWONE DIABŁY :
35 20.44 1 F 4 OSP JUTROSIN RAWAG :
36 20.58 2 F 3 LZS SŁUPIA KAP. SŁAW-PIEK JAROCIN :
UWAGA (info dla drużyn z miejsc 3 o ewentualnej godzinie meczu w 1/8)

26.01.20 ROZGRYWKI FINAŁOWE I WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

NIEDZIELA
mecze 1/8 finału (mecz 14 min)
37 10.00 1F 2E
38 10.15 1E 2F
39 10.30 2D 2B
40 10.45 2A 2C
41 11.00 1A 3 – B,C,D,E,F
42 11.15 1B 3 – A,C,D,E,F
43 11.30 1C 3 – A,B,D,E,F
44 11.45 1D 3 – A,B,C,E,F

ćwierćfinały (mecz 14 min) 
45 12.00 zw.37 – zw.41
46 12.15 zw.38 – zw.42

12.30 I LICYTACJA
13.00 STRAŻACY – POKAZ RATOWNICTWA

47 13.30 zw.39 – zw.43
48 13.45 zw.40 – zw.44

14.00 PAKA
14.15 MAŻORETKI Z OSIECZNEJ
14.30 II LICYTACJA
15.00 ARNOLD RATAJSKI

półfinały (mecz 14 min) 
49 zw.45 – zw.47 15.15
50 zw.46 – zw.48 15.30

15.45 MAŻORETKI Z OSIECZNEJ
16.00 III LICYTACJA
16.30 TO I OWO – KABARET
16.45 LICYTACJA FINAŁOWA

mecz o 3 miejsce
51 przegrani półfinałów 17.15

FINAŁ 
52 zwycięscy półfinałów 17.30

 

Źródło zdjęcia: Profil na Facebooku „Gramy nie tylko dla Huberta”