Wyniki i galeria turnieju eliminacyjnego Lira Cup 2020

Mamy dla Państwa wyniki oraz galerię z turnieju eliminacyjnego Lira Cup, który odbył się w sobotę w Krzywiniu. Zespoły które awansowały do fazy finałowej rozegrają swoje mecze w drugim, poniedziałkowym etapie.

Grupa A 

Lajszner team – Macron 1:3

The Cripples Gostyń – Rywal Kurza Góra 2:2

Lajszner team – The Cripples 5:0

Macron – Rywal Kurza Góra 7:0

Lajszner team – Rywal Kurza Góra 6:1

1. Macron
2. Lajszner Team
3. The Cripples
4. Rywal Kurza Góra

Grupa B

FC Nochowo – Wixa Jurkowo 2:1

GKS – Krobstyń 0:2

FC Nochowo – GKS 2:1

Wixa Jurkowo – Krobstyń 0:6

FC Nochowo – Krobstyń 1:0

Wixa Jurkowo – GKS 0:3

1. FC Nochowo
2. Krobstyń
3. GKS
4. WIXA Jurkowo

Grupa C

Whisky Shop – Stary Gostyń 1:0

KZBD – Ciechanowscy 0:2

Whisky Shop – KZBD 2:4

Stary Gostyń – Ciechanowscy 0:2 

Whisky Shop – Ciechanowscy 2:0

Stary Gostyń – KZBD 1:3

1. Whisky Shop
2. KZBD
3. Ciechanowscy
4. Stary Gostyń

Grupa D

Transport G. – FC Tartan 3:0

Misjonarze – KSGB Manieczki 0:0

Transport G. – Misjonarze 1:2 

FC Tartan – KSGB Manieczki 0:3

Transport G. – KSGB Manieczki 2:3

FC Tartan – Misjonarze 0:3

1. KSGB Manieczki
2. Misjonarze
3. Transport G.
4. FC Tartan

Grupa E

Naleśniki – Dachy Team 2:2

Tajfun K. – Makintosh&Porabiantos 1:0

Naleśniki – Tajfun Kunowo 0:0

Dachy Team – Makintosh&Porabiantos 1:1

Naleśniki – Makintosh&Porabiantos 4:0

Dachy Team – Tajfun Kunowo 1:4

1. Tajfun Kunowo
2. Naleśniki
3. Dachy Team
4. Makintosh&Porabiantos

Grupa F

Dietetyk Bieniek Team – Misja Futbol 1:2

Myrol – Kowalski Nietążkowo 0:4

Dietetyk Bieniek Team – Myrol 5:1

Misja Futbol – Kowalski Nietążkowo 1:1

Dietetyk Bieniek Team – Kowalski Nietążkowo 3:3

Misja Futbol – Myrol 1:0

1. Misja Futbol
2. Kowalski Nietążkowo
3. Dietetyk Bieniek Team
4. Myrol

Grupa G

Złodzieje Oklasków – MTS Pawłowice 3:0

Lira – Team Junior 0:1

Złodzieje Oklasków – Lira 2:1

MTS Pawłowice – Team Junior 1:2

Złodzieje Oklasków – Team Junior 6:0

MTS Pawłowice – Lira 1:4

1. Złodzieje
2. Team Junior
3. Lira
4. MTS Pawłowice

Grupa H

Wycisk – GI Malepszy 3:0

Krzaczki Łagowo – Amarena Team 0:0

Wycisk – Krzaczki Łagowo 2:1

GI Malepszy – Amarena Team 2:0

Wycisk – Amarena Team 3:1

GI Malepszy – Krzaczki Łagowo 2:1

1. Wycisk
2. GI Malepszy
3. Krzaczki Łagowo
4. Amarena Team

 

Wylosowane zostały również grupy finałowe na poniedziałkową część turnieju:

Grupa I 

1. KSGB Manieczki
2. Krobstyń
3. Whisky Shop
4. Naleśniki

Grupa J

1. FC Nochowo
2. Misjonarze
3. Wycisk
4. Kowalski Nietążkowo

Grupa K

1. Złodzieje Oklasków
2. KZBD
3. Marcon
4. Grupa Inwestycyjną Malepszy

Grupa L

1. Misja Futbol
2. Team Junior
3. Tajfun Kunowo
4. Lajszner Team

Grupy I i J rozgrywają mecze od godz. 10.00 – 13.00.

Grupy K i L rozgrywają mecze od godz. 13.00 – 16.00.

Faza pucharowa od godziny 16.00.

Szczegółowy terminarz podany w dniu zawodów.

Poniżej rozpis meczów na pierwsze mecze fazy grupowej.

Grupa I
10.00 KSGB Manieczki – Krobstyń
10.15 Whisky Shop – Naleśniki

Grupa J
10.30 FC Nochowo – Misjonarze
10.45 Wycisk – Kowalski Nietążkowo

Grupa K
13.00 Złodzieje Oklasków – KZBD
13.15 Macron – G.I. Malepszy

Grupa L
13.30 Misja Futbol – Team Junior
13.45 Tajfun Kunowo – Lajszner Team